

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
KPT06F10-6P
97B-3106A22-14P-HD
62GB-56TG18-02SN-044
62GB-16F10-06SN
62LC-12E12-10PN(771)
MS3102A-18-1P
D38999/20FC35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00