

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
62GB-56TG10-07PN
62GB-56T10-06PN
D38999/26FC35SN
N/MS3102A20-27P
62GB-12E08-33PN
D38999/20WF32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00