

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
N/MS3106B24-28S
2M80100902M828PA
PT06A-16-8S(SR)
D38999/20ZD35SN
D38999/20WC35SN
M83723/86G1005N
KPT02E16-26P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00