

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 128 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 25 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium Alloy |
| Series | 8LT |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
TV06ZN-09-35SA
8STA60435PN
D38999/20FF35SN
MS3475W14-19P
D38999/24WA35PN
D38999/20WC98PN
62GB-56T12-03SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00