

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
85106EC1419S50
M83723/75W1624N
PT06A-10-6P
933062100 CM 02 E 20-27 P
D38999/20ZB35SN
62GB-16F14-12PN
PT02A-14-19P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00