

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3106A16S-1S-HD
97-3102A-10SL-3P
62GB-51T12-10SN
PT06E-16-26S(SR)(072)
D38999/26WD35SN
D38999/20WB98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00