

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Colour | Black |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Shell Plating | Zinc |
TV07ZN-11-35SA
D38999/24WB2PN
62GB-56T12-10PN
62GB-56T18-32SN
TV07RW-13-35PN(W52)
PT02E-14-12P(072)
62GB-16F14-12PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00