

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/20WB98PN
M83723/96W1624N
N/MS3102A12S-3S
SCE2-ZN-76A08-19SN-001
VG95328R14-12SN
MS3102A-28-21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00