

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102E22-14P
PT02A-14-12S
85107R1419P5044
MS3102E18-1S
62GB-16F14-12PN
N/MS3102A20-27P
97B-3100A22-2P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00