

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Tin over Copper |
| Shell Plating | Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Nickel Iron Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
932455100 CM 02 E 14S-61 P
TV06RW-11-98SN(W52)
8LT7C09Z98PN
MS3476W14-19S
PT06E-12-8S(SR)
MS3106A-10SL-3S
N/MS3102A14S-2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00