

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26WB35SN
M83723/83K12128
MS3476W8-33S-LC
85106EC2255S50
85106EC106S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00