

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62LC-12E12-08SN(771)
UT001412SH6
MS3106A18-19P
N/MS3102A20-18P
MS3476W22-41P
D38999/26WE6PN
85106EC83AS50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00