

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102E28-6S
UT0W01626SH6
MS3102E18-8P
PT06A-8-3P(SR)
D38999/24ZA35SN
PT02E-16-26P(072)
85106J1419S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00