

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24ZA98SN
PT02E-16-26S(072)
SCE2-ZN-76A07-10ASN-001
2M80500302NF1226PA
MS3102A14S-6P
M83723/96W1624N
PT02E-20-41P(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00