

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3101E10SL-4P
MS3106A18-11PX
M83723/75W2041N
D38999/20FA98SN
2M80500302M1226SA
MS3106E18-12P
TV07WCI1535PF459
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00