

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 66 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 19 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8D |
| Housing Material | Aluminium |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Shell Plating | Zinc Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
PT06E-10-6S
85102E1419P50
KPT02E18-32S
UT0W01419SH6
CA02COM-E28-15P-B
2M80500307NF910SA
MS3102A-14S-2P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00