

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
CA02COM-E20A48S-B
933062100 CM 02 E 20-27 P
97B-3106A10SL-4S-HD
8LT725B35PN
D38999/26ZB35SN
UTS6JC14E12P
UT0W71210SH6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00