

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT06E-14-18S(SR)
MS3475W8-33S-LC
D38999/26ZD35PN
MS3102A-10SL-3S
MS3476W18-8S-LC
97B-3106A22-19S-HD
45106A1210PPG50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00