

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26WE35SN
MS3106A18-8PZ
LJT06RT1535S014
UT0W61626PH
D38999/20WD35PN
PT06A-12-3P(SR)
62GB-56T14-02PB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00