

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5 & 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
85102E1210P50
62GB-12E08-04PN
MS3102A-20-27P
D38999/20ZF32SN
PT06A-10-6S
M39029/5-116
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00