

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
AZ-17PMMP-QC8001
CA02COM-E28-15P-B
85106J833S50
MS3102A14S-2SY
MS3102E10SL-4P
85102E84S50
62GB-56T08-03SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00