

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
TV07RW0935S
MS3102E14S-2S
62GB-16F10-07PN
97B-3106A10SL-4P-HD
85106J1626S50
62LC-16F16-26PN(771)
M83723/74W24616
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00