

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
D38999/24ZB35SN
SCE2-ZN-06K07-10ASN
PT06A-10-6S(SR)
85106EC1210S50
62GB-57A10-06PN
TV06RW-09-98SN(W52)
D38999/24WF32SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00