

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102A-20-27S
PT02E-10-6S(072)
D38999/20WC98PN
CA02COM-E28-15P-B
D38999/24ZE6SN
M39029/57-358
UTS6JC14E18S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00