

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3106E18-12P
PT06A-12-3S(SR)
PT06E-10-6S(SR)(072)
97B-3100A10SL-3P
M39029/57-358
PT02A-14-19S
D38999/26WE6PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00