

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 09 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8D |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
62GB-56T18-32SN
D38999/24FE35PN
UT0W01210SH6
MS3106A-14S-6S
8D7C11W35PN
62GB-56T14-15PN
D38999/20WC98SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00