

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
62GB-56T08-33SN
KPT02E10-6S
D38999/20WC98PN
SCE2-B-76A07-10ASN-001
MS3102A-22-14S
D38999/26FA98SN
MS3106A-28-21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00