

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
D38999/20FB2SN
D38999/20ZG11SN
TV06RW-11-98PA(W52)
62LC-16F14-19PN(771)
D38999/24ZB35PN
D38999/20FG11PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00