

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
62LC-12E16-26SN(771)
932451100 CM 02 E 14S-6 P
MS3106A-16S-1P
62GB-16J10-07SN
SCE2-ZN-06K07-10ASN
PT02E-14-12P(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00