

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
85102E106P5016
933063100 CM 02 E 20-29 P
62GB-56T14-05PN
62GB-57A10-02SN
PT02A-16-26S
UT0W01626SH6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00