

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Strain Relief | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
PT02E-18-11P(072)
TV06ZN-13-35SN
N/MS3106B14S-7P
D38999/26WE6PN
MS3102E14S-2P
2M80100907ZNU1337PA
MS3106A18-10S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00