

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
97B-3106A24-2P-HD
D38999/24WC35SN
62GB-51T12-10PN
62GB-16F12-10PN
D38999/20FG11PN
62GB-56T14-05PN
97B-3106A22-19P-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00