

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10SL |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
MS3476L8-33S-LC
D38999/26FD35PN
SCE2-ZN-76A06-07SN-002
62GB-56T14-04PN
D38999/24ZC35SN
MS3106E18-12P
MS3106A18-1PX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00