

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Composite |
| Series | EN3645 |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
97B-3106A22-19S-HD
PT06A-14-5P(SR)
VG95328M16-26PN
932455100 CM 02 E 14S-61 P
D38999/20WF32PN
KPT06F16-26S
TV06RW0935S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00