

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
62LC-16F10-06SN(771)
CA02COM-E14S-6S-B
MS3102E18-1S
932449100 CM 02 E 14S-2 P
85106EC2255S50
VG95328M10-6SW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00