

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 46A |
| Voltage Rating | 900 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Brass |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
TV06RW-11-98PA(W52)
97B-3100A10SL-3P
MS3106A-18-1S
8STA60435PN
D38999/20ZC35SN
LJT06RT1535S014
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00