

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
N/MS3101B14S-2P
D38999/26FF35SN
UT0W01419SH6
D38999/26FB2PN
PT02E-20-41P(072)
PT02E-12-10P(072)
VG95234M-18-1SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00