

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
97B-3106A24-2S-HD
85106RC106P50
2M80100726M725SA
D38999/20WF32SN
85106EC1419S50
PT06E168PSR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00