

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Mounting Type | Rear Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 5.0 A, 20.0A |
| Series | X-Lok |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 30.0 V , 300.0 V |
| Mating Type | X-Lok |
| Housing Material | Nylon |
| Pole Format | 12P |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
855-004-103R004
CC-03BFFA-QL8MPP
FEDF10TPN0720A090
99-0402-00-02
BD-03BMFA-LL7001
09-0477-00-07
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00