

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Termination Method | IDC |
| IP Rating | IP66, IP68, IP69K |
| Current Rating | 20.0A |
| Series | QPD |
| Voltage Rating | 1.0 kV |
| Housing Material | Polymer |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
99-5113-210-05
99-9133-02-12
933407100 ELST 4008 V
C091 11G003 000 5 U
EGG.0B.303.CLL
AU-05PMMS-LC7001
09-0461-70-19
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00