

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP/NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 70mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Housing Material | Bronze Plated Brass |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 400 Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 400Hz |
| Shielding | Shielded |
E2B-S08LS02-WP-B1 2M
IME18-20NPOZC0S
BI20U-CA40-AP6X2-H1141
E2A-S18KS08-WP-B1 5M
CA30CAN25NA
BES 516-3005-E4-C-PU-05
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00