

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| AC or DC Operation | AC |
| Power Consumption | 53W |
| Depth | 63mm |
| Maximum Current | 230mA |
| Termination Type | Lead Wire |
| Dimensions | 170 x 63mm |
| Air Flow | 480 m³/h, 565m³/h |
| Fan Speed | 2700 minâ»Â¹, 3150 minâ»Â¹ |
| Direction of Curve | Backward |
| Bearing Type | Ball |
| IP Rating | IP44 |
109P0605H702
MF30100V1-1000U-A99
MF40060V1-1000U-A99
GL24B7-E2 19039031A
9RFA1324P3G001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00