

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 66 - 160 V dc |
| Power Rating | 100W |
| Input Voltage Nominal | 110 V dc |
| Output Current | 8.3A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | Half Brick |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Width | 57.9mm |
| Length | 61mm |
| Depth | 12.7mm |
| Series | RDL100 |
| Railway Approved | Yes |
| Load Regulation | ±0.2% |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Standards Met | cUL 60950-1, EN 50121-3-2, EN 50155, En 50155, EN 60950-1, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, MIL-HDBK-217F, UL |
| Minimum Temperature | -40°C |
TEN 8-4812WI
TEN 12-4822
CC1R5-2405SR-E
TEN 6-11010WIRH
REC3-1205SRW/H4/A
TRV 2-1221M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00