

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 36V dc |
| Output Current | 1.45A |
| Power Rating | 50W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 85 - 305V ac |
| Package Type | Enclosed |
| Medical Approved | No |
| Embedded | Yes |
| Series | LCW50 |
TPP 300-124A-M
THM 60-2422WI
LFA50F-15-SN
TMPW 10-124-J
LHA15F-12-SNY
PSPA-1000-24
LRS-35-12RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00