

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 1.67A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | 1 x 1 in |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Depth | 9.9mm |
| Width | 25.4mm |
| Length | 25.4mm |
| Series | JTK |
| Load Regulation | ±0.5% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Standards Met | EN 55022, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, MIL-HDBK-217F |
RHV2-2424S/R20
TRI 10-4811
TEC 3-1213WI
THR 40-7223WI
TEN 60-7211WIR
MTC1S2403MC-R7
THN 15-2411
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00