

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 3W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc |
| Output Current | 600mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | DIP 24 |
| Isolation Voltage | 3kV dc |
| Width | 20.32mm |
| Length | 31.75mm |
| Depth | 10.16mm |
| Series | JTE03 |
| Load Regulation | ±1.2% |
| Efficiency | 79% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
TMR 3-4813WI
TEP 200-7211UIR
CRE1S0505MC
R5M-243.3S/SMD
TEN 3-1215N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00