

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 36 - 75 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±835mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | 2 x 1 in |
| Isolation Voltage | 1.6kV dc |
| Length | 50.8mm |
| Depth | 10.2mm |
| Width | 25.4mm |
| Series | JCK |
| Load Regulation | ±1% |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Standards Met | EN 55022, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, MIL-HDBK-217F |
THN 30-2411WI
TEQ 20-2413WIR
REC10-2412SRWZ/H2/A/M
IHL0212D1509
RP30-2405SFW
SUCS62405BP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00