

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±5V dc |
| Input Voltage Range | 4.5 - 9 V dc |
| Power Rating | 10W |
| Input Voltage Nominal | 5 V dc |
| Output Current | ±800mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | DIP 24 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Width | 20.3mm |
| Depth | 10mm |
| Length | 25.4mm |
| Series | JCA |
| Load Regulation | ±1% |
| Efficiency | 82% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +100°C |
REC6A-2405SW/H2
CCG6-24-03SF
THM 6-2412WI
TMR 4-2412WI
R3M-2412D/SMD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00