

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±15V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 6W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±200mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Width | 20.3mm |
| Depth | 10.05mm |
| Length | 22mm |
| Series | ISX06 |
| Load Regulation | ±1.2% |
| Efficiency | 83% |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
TEP 75-2411WI-CMF
CCG6-48-12SF
MEA1D1512SC
BPM15-050-Q12P-C
THN 15-2422WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00