

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Input Voltage Range | 2.97 - 3.63 V dc |
| Power Rating | 2W |
| Input Voltage Nominal | 2.97 - 3.63 V dc |
| Output Current | 500mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | SMD |
| Isolation Voltage | 4.2kV dc |
| Series | ISM02 |
| Efficiency | 77% |
TEN 15-4822
CC10-2412SF-E
TEN 40-4815WIN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00